Nový CyanogenMod 7.2 (Android 2.3.7) pro HTC Hero (GSM)

Včera vyšla po delší odmlce nová stabilní verze CyanogenModu ve verzi 7.2 pro HTC Hero (GSM), která stejně jako předchozí verze vychází z Androidu 2.3.7.

Postup instalace je stejný jako u CyanogenModu popsaném v dřívějším článku CyanogenMod 7.1 (Android 2.3.7) na HTC Hero (GSM).

V případě, že by se při instalaci přes ROM Manager objevil nějaký problém, tak zde ještě dávám odkaz na instalaci přímo přes ClockworkMod Recovery, kterou jsem popsal v článku Instalace Elelinux-7.1-Hero-v3.6 (Android 2.3.7) na HTC Hero (GSM). Rozdíl je samozřejmě v balíčku s ROM, kterou si stáhneme a také v tom, že CyanogenMod na rozdíl od Elelinuxe neobsahuje Google Apps, které si proto při instalaci bez ROM Manageru musíme doinstalovat zvlášť.

Pro zájemce, kteří chtějí instalovat bez ROM Manageru, přidávám přímé odkazy na stažení:

2 komentáře u „Nový CyanogenMod 7.2 (Android 2.3.7) pro HTC Hero (GSM)“

 1. Pro ty, kteri jeste dnes potrebuji upgradovat soje HTC Hero gsm (T-mobile Touch 2 v mem pripade 🙂 ), tak prikladam CyanogenMod 7 oficialni web pro stazeni nekolika verzi..
  http://download.cyanogenmod.org/
  Jinak Aldo diky za navody.. postupne jsem vyzkousel skoro vse, co jsem nasel na webu, ale pomohlo az toto (viz vyse).
  Mel jsem Hero kdysi dovezene z DE a jiz delsi dobu jsem ho nepouzival. Odesel mi vsak soucasny tel a tak jsem narychlo sahnul po Heru (byl na nem jeste Andr. 1.5) .. hehe a uz ho mam cca 4 mesice a tak nejak nemam moc duvod ho menit 🙂 Telefon mam na telefonovani a sms (+ whatsApp) a vse ostatni je jen bonus.. takze spokojenost – je sice uz dost pomaly, ale zatim me to staci 🙂
  Nyni jedu na CYM 7.02Stable
  CPU min 264, max 748 (jede stabilne a podstatne rychleji nez tebou udavanych 614MHz)
  a par jeste dalsich nastaveni (vsechny animace zakazane, …)
  Takze jeste jednou – diky za navody..

  Odpovědět

Napsat komentář