Jan Plánka – zemní a výkopové práce

Tento týden jsem po krátkém testování a menších úpravách uveřejnil webovou prezentaci firmy Jan Plánka – zemní a výkopové práce, která byla vytvořena za pomoci mého oblíbeného redakčního systému WordPress a upravené šablony Medusa. Jedná se o graficky velmi povedenou šablonu, jenž je dostupná na adrese FabThemes.com.

Ze všech šablon, které jsem měl možnost vyzkoušet, se nám zdála pro firemní prezentaci jako ta nejlepší. Pouze občas bylo třeba udělat menší zásah do jejího php kódu tak, aby vyhovovala požadavkům firemních stránek.

Firma Jan Plánka – zemní a výkopové práce, jejíž prezentaci najdeme na adrese www.janplanka.cz, jak již z jejího názvu plyne, nabízí veškeré zemní a výkopové práce. Sídlo firmy najdeme v Týně nad Bečvou, což je hned vedle městečka Lipník nad Bečvou. Pro toho, kdo se pořád nechytá, tak je to v bývalém okrese Přerov v Olomouckém kraji.

2 komentáře u „Jan Plánka – zemní a výkopové práce“

  1. Zdar Aldo, tvoje stránky, které jsi vytvořil, obdivovalo několik lidí i firem. Líbilo se jim, jak jsou přehledné a jednoduché. Za to ti patří můj dík. Doufám, že se jěště uvidíme, měj se Honza Plánka

    Odpovědět

Napsat komentář